ICT Systems

ICT Systems powstała z myślą o nowych, dynamicznie rozwijających się firmach, a także tych które funkcjonują już na rynku, jednak chcą wprowadzić nowoczesny model biznesu oparty na systemach teleinformatycznych.

Oferujemy swoim klientom indywidualnie dopasowane, kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne i telekomunikacyjne, które podniosą funkcjonalność, zmniejszą czas wykonywania pracy oraz obniżą koszty związane z utrzymaniem całej infrastruktury technicznej w firmie.

Nasze umiejętności poświadczyć mogą? firmy, które już skorzystały z naszej oferty, a których marki rozpoznawalne są w całej Polsce i na świecie.

Podłączenie nadajnika za 1zł

01.08.2011

Konsalnet

Promocja dla klientów ICT Systems, którzy zamówili system alarmowy w naszej firmie. Od 1 sierpnia do odwołania, instalacja nadajnika monitoringu firmy Konsalnet za 1zł (standardowy koszt usługi od 49zł netto). Koszt zakupu nadajnika wynosi 125zł netto, abonament miesięczny tylko 49zł netto. Okres obowiązywania umowy wynosi 36 miesięcy.

Konsalnet to jedna z największych i najlepszych agencji ochrony na polskim rynku, posiadająca profesjonalnie wyszkolone i przygotowane grupy interwencyjne we wszystkich większych miastach.

Ta strona wykorzystuje cookies. Więcej w naszej zasadach korzystania.